Członkowie

Politan Sp. J.

produkcja drobnych artykułów AGD w branży FMCG
ul. Nowa 28f, 44-352 Czyżowice
tel.: 32 451 30 87
e-mail: poczta@politan.pl
www.politan.pl


Firma Politan jest producentem szybkorotujących artykułów gospodarstwa domowego. Swoją działalność od 30 lat Politan opiera w 100 % na polskim kapitale, dzisiaj zatrudniając ponad 250 pracowników.
Od 6 lat rokrocznie jesteśmy laureatem prestiżowego wyróżnienia przyznawanego przez „Puls Biznesu” za wzrost obrotów – Gazela Biznesu. Firma otrzymała także inne, równie ważne i świadczące o naszej stabilnej pozycji nagrody. Są to m.in. Złoty Certyfikat Rzetelna Firma 2011, Lider Przedsiębiorczości 2011, Lider Eksportu na Wschód 2010, wyróżnienie w konkursie Śląska Rzecz 2011.
Dla konsumenta detalicznego stworzyliśmy marki Gosia oraz Amigo, informacje o produktach znajdują się na stronie www.gosia.pl. Produkty w naszej ofercie ułatwiają wykonanie porządków, gotowanie i pieczenie oraz usprawniają pakowanie i przechowywanie żywności.
Naszymi nabywcami są zarówno firmy dystrybucyjne jak i sieci handlowe. Tworzymy pod indywidualne potrzeby Klienta. Potrafimy kreować produkty i technologie ich wytwarzania od podstaw.
Produkty firmy Politan posiadają cechy ograniczające ich negatywny wpływ na środowisko. Są to m.in. produkty wykonane z surowców wtórnych, szybciej podlegających biodegradacji.


> Powrót do listy członków

Uruchom działalność w Czechach