Członkowie

P.P.H.U. Marko Sp.J

akcesoria dziecięce
ul. Jana 1, Wodzisław Śląski
tel.: 32 455 55 25
e-mail: info@marko-zabawki.pl
www.marko-zabawki.pl


Firma MARKO z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim istnieje od 1991r.
Nadrzędną wartością i celem przyświecającym naszej firmie była troska o bezpieczny, prawidłowy oraz wszechstronny rozwój noworodków, niemowlaków, przedszkolaków i uczniów. Jesteśmy ekspertami z ponad 20-letnim doświadczeniem - wybieramy innowacyjne i bezpieczne produkty, systematycznie badane w Centrum Zdrowia Dziecka. Wszystkie nasze produkty posiadają standardowe Certyfikaty Unii Europejskiej, a większość z nich także rekomendację Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych.

Oferujemy kilka tys. produktów, które magazynujemy na powierzchni z miejscem na około 2000 miejsc paletowych– to prawie 2 boiska do piłki nożnej. Odpowiedni magazyn pozwala oferować bardzo dużą dostępność produktów.

Marko jest autoryzowanym i wyłącznym dystrybutorem uznanych światowych marek, produkujących zabawki i akcesoria dla dzieci i rodziców. Oferujemy zabawki rozwijające zmysły, edukacyjne, wspomagające naukę czytania, liczenia, języków, interaktywne, multimedialne, konstrukcyjne, popularne pluszaki czy puzzle. Mamy w ofercie także foteliki samochodowe, krzesełka dla dzieci, smoczki, butelki, gryzaki, chusty, leżaczki, poduszki relaksacyjne, laktatory, sterylizatory, „elektroniczne nianie” i wiele innych przydatnych akcesoriów.

Firma Marko należy do Polskiego Stowarzyszenia Branży Zabawek i Artykułów Dziecięcych.
Prawidłowy dobór produktów do naszej oferty potwierdzają otrzymane nagrody i wyróżnienia.


> Powrót do listy członków

Uruchom działalność w Czechach