Aktualności

>> Archiwum

Festiwal Organizacji Pozarzadowych

2017-05-13

Zapraszamy na Festiwal Organizacji Pozarządowych!

Doskonała zabawa, barwne stoiska i ciekawe występy, a do tego konkurs z nagrodami! Już 13 maja zapraszamy na „Festiwal organizacji pozarządowych” w Wodzisławiu Śląskim. Podobnie jak w latach ubiegłych, celem imprezy jest prezentacja potencjału lokalnych organizacji pozarządowych, promowanie ich różnorodności oraz integracja środowiska trzeciego sektora.

Festiwal odbędzie się na Rynku w Wodzisławiu Śl. w godzinach 10.00-13.00 i za sprawą lokalnych organizacji z pewnością będzie stanowić ciekawą ofertę spędzenia wolnego czasu dla mieszkańców Wodzisławia Śląskiego, powiatu wodzisławskiego i całego subregionu zachodniego.

Zapraszamy też do udziału w konkursie, który odbędzie się podczas festiwalu 13 maja. Informacje, dzięki którym można będzie zwiększyć swoją szansę na wygraną, będą się pojawiać na stronie internetowej powiatu i na naszej stronie Facebook.

UWAGA! PONIŻEJ PIERWSZA PODPOWIEDŹ:

Pierwszy Festiwal Organizacji Pozarządowych, organizowany przez Powiat Wodzisławski, odbył się w  2013 r. W 2017 roku odbędzie się 5 edycja Festiwalu.