Aktualności

>> Archiwum

Akcja charytatywna

2018-01-10

Zapraszamy do wzięcia udziału w Aukcji Charytatywnej "XVII Gwiazdka Serc". W tym roku przedmioty na licytację przekazali Kuba Błaszczykowski, Agnieszka Radwańska i Zbigniew Foryś.

 

Cała kwota z licytacji zostanie przekazana na cele charytatywne.

 

Przedmiotem licytacji są:

- sukienka i daszek z autografem Agnieszki Radwańskiej,
- piłka i zdjęcie z autografem Kuby Błaszczykowskiego,
- płyta winylowa zespołu LOMBARD ,,Live” z podpisami zespołu, oraz książka z nutami i słowami piosenek z płyty “Szara maść” zespołu Lombard.

 

Przedmioty można wylicytować za pośrednictwem specjalnego wydarzenia utworzonego na Facebooku przez Raciborską Izbę Gospodarczą. Wydarzenie pt. Aukcja charytatywna „XVII Gwiazdka Serc” dostępne jest pod adresem. Licytacja potrwa do 28 lutego 2018 roku!  Regulamin licytacji w załączeniu.

 

Warto przypomnieć, że każdego roku udaje się Raciborskiej Izbie Gospodarczej zebrać około 30 tys. zł z koncertu charytatywnego Gwiazdka Serc. Środki zostają przekazane głównie na rehabilitacje dla dzieci,  między innymi z czterokończynowym mózgowym porażeniem. Dzięki hojności darczyńców najubożsi uczniowie szkół podstawowych mogą jeść ciepłe posiłki, natomiast podopieczni Zespołu Szkół Specjalnych wyjeżdżają na obozy sportowo- kondycyjne.

 

            W najbliższym czasie zostaną załączone kolejne rzeczy do licytacji: apaszka jedwabna damska, szalik jedwabny męski, zawieszka z bursztynem – wersja kobieca NAC AMBER Jewellery. Więcej informacji wkrótce na stronie RIG.